O Společnosti

 

 Plzeňská teplárenská, AUTODOPRAVA s.r.o. byla založena v květnu roku 2006, jako dceřiná společnost Plzeňské teplárenské a.s.

Obchodní rejstřík

justice

Zpracování osobních údajů

Chráníme vaše osobní údaje
Dne 25. května 2018 nabyde účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů; dále jen „GDPR“).

V této souvislosti společnost Plzeňská teplárenská , AUTODOPRAVA s.r.o. jakožto správce osobních údajů, informuje své zákazníky o prováděném zpracování osobních údajů, které poskytují v rámci uplatňování svých požadavků.

Hlavním účelem tohoto textu je poskytnutí informace o způsobech zpracování osobních údajů a ubezpečení o tom, že toto zpracování probíhá zákonným a transparentním způsobem v souladu s výše uvedenými požadavky GDPR.

Ochrana a zabezpečení zpracovávaných osobních údajů

Společnost Plzeňská teplárenská, AUTODOPRAVA s.r.o. prohlašuje, že přijala taková personální, organizační a technická opatření, aby nedošlo ke zneužití, případně úniku zpracovávaných osobních údajů. Součástí přijatých opatření je i pravidelné provádění kontrol účinnosti a efektivnosti přijatých opatření. Stejně přísné nároky z hlediska zabezpečení osobních dat klademe i na své dodavatele – zpracovatele osobních údajů.

Široký výběr techniky

Pro přepravu sypkých materiálů jsou používány soupravy sklápěcích vozidel s užitečnou hmotností až do 30 tun, pro přepravu biomasy návěsové soupravy s chodící podlahou o objemu 91,4 m3. Přeprava běžného zboží je prováděna valníkovými vozidly Avia a Mazda a skříňovým VW Transporter. Kromě těchto výkonů je společnost schopna zajistit práce autojeřábem s nosností 14 tun a práce s nakladačem UNC 060 a s rypadlem JCB 3CX.
Autodoprava provozuje také autodílnu pro opravy osobních a nákladních vozidel.

Máte k našim službám dotaz?